LNVF / Naujienos

2009 07 01 Galas grobuoniškoms tarptinklinio ryšio kainoms

Dabar tarptinkliniu ryšiu iš kitos Europos Sąjungos valstybės išsiųsti SMS kainuoja daugiausiai 0,11 EUR, arba beveik tris kartus mažiau už ankstesnę vidutinę kainą (0,28 EUR be PVM).Tarptinklinio ryšio skambučio iš kitos ES valstybės kaina negali būti didesnė kaip 0,43 EUR/min., o atsiliepto skambučio – 0,19 EUR/min.Nuo šiol tarptinklinio ryšio skambučiai po pirmųjų 30 sekundžių apmokestinami ne minučių, o sekundžių tikslumu; atsiliepiant sekundžių tikslumu apmokestinama nuo pirmosios

2009 08 03 Pasiūlymai butų ir kitų patalpų savininkų bendrosios nuosavybės administravimo pavyzdiniams nuostatams

Vertiname neigiamai ir nepritariame fizinių asmenų pašalinimui iš daugiabučių namų administravimu galinčių užsiimti subjektų sąrašo. Tiek ekonomiškai, tiek teisiškai tai labai žalinga nuostata, iš esmės susiaurinanti administravimo paslaugų rinką, nulemianti žemą šių paslaugų kokybę ir įtvirtinanti dabar administruojančių įmonių monopolinę/oligopolinę padėtį. Be to, ji prieštarauja CK.

2009 08 14 Populiariausi nauji automobiliai Europoje gali būti pigesni

Lietuviai, nusprendę įsigyti naują automobilį, gali sutaupyti iki 23 % kainos (be mokesčių), jeigu palygintų automobilių kainas skirtingose Europos Sąjungos (ES) šalyse. Mažiausios kainos pateikiamos kasmetinėje ataskaitoje „Automobilių kainos Europos Sąjungoje“. Tačiau prieš perkant automobilį kitoje šalyje, patartina išsiaiškinti savo teises – informacijos galima rasti specialioje vartotojų informavimo kampanijos svetainėje www.ecc.lt/zinokteises .

2009 08 15 Kaip žmogų veikia elektromagnetiniai laukai?

Pasaulyje vyksta intensyvi diskusija apie tai, ar elektromagnetiniai laukai, sklindantys iš buitinių elektros prietaisų, elektros perdavimo linijų, radijo ir televizijos stočių, radarų ir ypač iš mobiliojo ryšio telefonų, kenkia žmogui, ar gali jie sukelti žmonėms vėžį ir kitas ligas?

2009 09 10 Turgelių mada žygiuoja per Lietuvą

Ūkininkų turgeliai dygsta kaip grybai po lietaus, o štai vartotojui susigaudyti, kas yra kas šioje masėje, ne taip ir paprasta.

Viena aišku: vis daugiau mūsų nebepasitiki senųjų turgų prekeiviais ir netgi aplenkia didžiuosius prekybos centrus, tikėdamiesi naujuosiuose turgeliuose įsigyti natūralių, kaimiškų produktų. Ar pasiseks?

2009 09 23 Kaip ginti savo teises, kai bendrovė laiku neišperka obligacijų?

Smunkant šalies ekonomikai, padaugėjo atvejų, kai bendrovės, išleidusios obligacijas ir pasiskolinusios lėšas iš investuotojų, nesugeba laiku šių obligacijų išpirkti. Taigi, ką daryti investuotojams tokiu atveju, kai obligacijos nėra išperkamos?

2009 09 25 Tikrinti taksi automobiliuose įrengti taksometrai

Lietuvos metrologijos inspekcija rugsėjo pradžioje visoje respublikoje surengė planinį reidą – tikrino taksi paslaugas teikiančių įmonių automobiliuose naudojamus taksometrus. Beveik trečdalyje patikrintų įmonių nustatyta, kad šie neatitiko teisinės metrologijos reikalavimų – nebuvo apsaugoti nuo rodmenų klastojimo.

2009 10 19 Kokį "meną" rodo valstybinė televizija

Meniniuose filmuose, publicistikoje ir net žinių laidose mokoma:
* Paprasčiausias būdas išspręsti problemą - nužudyti tą, kuris trukdo.
* Nesiseka - reikia užsirūkyti, išgerti, nusigerti.
* Mokėjimas apgauti - vertingas įgūdis.

2009 11 13 „IKI“ prekybos centre Telšiuose uždrausta prekiauti vakuumuota neaiškios kilmės kiauliena

Ši beprecedentinį veterinarinių reikalavimų ignoravimo atvejį išaiškino Telšių apskrities valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai. Dėl neužtikrinto atsekamumo Telšių apskrities VMVT viršininko sprendimu parduotuvei IKI – 385 (Telšiai, Masčio g. 1) nurodyta sunaikinti 55,8 kg kiaulienos ir pateikti tai patvirtinantį dokumentą.

2009 11 14 Dėmesio! Mobilūs telefonai pavojingi jūsų sveikatai.

Mobilusis ryšys yra be galo patogus išradimas, labai palengvinantis gyvenimą. Tačiau tie, kas juo naudojasi, ne visada žino, kiek už tai teks mokėti. Mobiliojo ryšio sąskaitos apmokamos ne vien pinigais o sveikata, net gyvybe.
Mes dalyvaujame pačiame didžiausiame eksperimente žmonijos istorijoje.
Tokia yra kita mobiliojo ryšio pusė.
Žiūrėkite video įrašą:

Mobilių telefonų įtaka sveikatai

Pirm Antr Treč Ketv Penk Sat Sekm
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30